Zleć nam transport niskopodwoziowy Gdańsk!

Ograniczenia dotyczące ciężkich samochodów ciężarowych w Kanadzie są zarządzane i egzekwowane przez konkretną prowincję, przez którą przejeżdżają. Konieczne jest zatem zaplanowanie optymalnej trasy w zależności od przewożonych ładunków ponadgabarytowych i posiadanych zezwoleń na transport niskopodwoziowy Gdańsk.

Generalnie w Kanadzie każdy transport drogowy, transport niskopodwoziowy Gdańsk o długości powyżej 75′ 5 cali (23 m), szerokości 8′ 6″ (2,59 m) i wysokości 13′ 6″ (4,11 m) uważany jest za ponadgabarytowy. W Kanadzie nie ma przepisów dotyczących masy całkowitej, które określałyby konkretny limit pojazdu przed rozważeniem pojazdu ponadgabarytowego.

Gdy ładunek który ma mieć transport niskopodwoziowy Gdańsk zacznie przekraczać określony próg wielkości, prowincja lub jedna z gmin może nałożyć obowiązek podróżowania pojazdem eskortującym.

Aby uzyskać szczegółowe przepisy dotyczące poszczególnych prowincji, skontaktuj się z jednym z naszych ekspertów w zakresie transportu ładunków ponadgabarytowych, transportu niskopodwoziowego Gdańsk.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

jeden × pięć =