Spędź z nami wieczory Kaszubskie!

Praca to prawdopodobnie ostatnia rzecz, o którą chcesz się martwić w tygodniu poprzedzającym wakacje gdy chcesz spędzić wieczory Kaszubskie, ale jest kilka spraw związanych z pracą, którymi powinieneś się zająć przed wyjazdem. Najważniejsze wymieniono poniżej wieczory Kaszubskie:

 

Być może wypełniłeś formularze urlopowe z kilkumiesięcznym wyprzedzeniem na wieczory Kaszubskie, ale nadal ważne jest, aby potwierdzić, że zostały one zatwierdzone w tygodniach poprzedzających podróż. Powinieneś skontaktować się z odpowiednimi członkami zespołu lub kierownictwem, aby zapobiec problemom i rozczarowaniom w ostatniej chwili.

 

Po potwierdzeniu podróży należy zarezerwować czas na dokończenie wszelkich zaległych prac. Przydatnym sposobem na osiągnięcie tego celu jest sporządzenie listy na tydzień przed podróżą, aby móc przed wyjazdem podpisać się pod wszystkimi ważnymi kwestiami. Jeśli to możliwe, unikaj rozpoczynania nowych projektów na kilka dni przed wyjazdem, których nie będziesz w stanie ukończyć przed wyjazdem na wieczory Kaszubskie. Wstrzymaj się z rozpoczynaniem rzeczy, które również nie mogą poczekać do Twojego powrotu na Kaszuby.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć − trzy =