Dębowe czy olchowe garaże drewniane Gorzów?

Daraże drewniane Gorzów są wykonane z najlepszego drewna i są atrakcyjne, przyjazne dla środowiska i mają doskonały stosunek jakości do ceny. Z ponad 100-letnim doświadczeniem jesteśmy jednym z wiodących brytyjskich producentów garaży o konstrukcji drewnianej.

Wykonane garaże drewniane Gorzów z etycznie pozyskiwanego drewna w północnej Szwecji, każdy kawałek drewna jest ręcznie obrabiany w naszym centrum produkcyjnym w Rochester w hrabstwie Kent. Nasza dogłębna wiedza, doświadczenie i wiedza specjalistyczna oznaczają, że Twój garaż będzie zbudowany tak, aby trwał długo.

W ramach naszego procesu produkcyjnego stosujemy ścisłą kontrolę, aby mieć pewność, że każdy budynek z drewna jest budowany zgodnie z najwyższymi standardami i z myślą o środowisku.

 

Opcje rozmiaru garaży drewnianych z Gorzowa:
Posiadamy w sprzedaży szeroką gamę wolnostojących garaży drewnianych. Nasze tradycyjne garaże są prefabrykowane i dostępne w 30 standardowych rozmiarach od 4,8 m x 3,0 m (16 x 10 cali) do 7,2 m x 7,2 m (24 x 24 cale). Niezależnie od tego, czy potrzebujesz garażu pojedynczego, podwójnego, czy nawet potrójnego, z pewnością znajdzie się budynek gospodarczy odpowiedni dla Ciebie i Twojego domu. Jeśli masz większą nieruchomość z większą przestrzenią, możesz nawet chcieć garażu czterostanowiskowego lub dostosowanego do indywidualnych potrzeb garażu pięciostanowiskowego. Mamy dostępne opcje premium na garaże drewniane Gorzów i możemy dostosować się do Twoich konkretnych wymagań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

pięć × cztery =