Otwórz z nami drink bar Warszawa!

Julep jaki ma drink bar Warszawa przypomina dużą łyżkę z małymi otworami, przez które przepływa płyn. Wkładasz go do szklanki lekko pod kątem podczas nalewania, a on odcedza miąższ i lód. Jest nieco wolniejszy niż Hawthorne, przez co jest nieco mniej powszechny w barach koktajlowych.
Na koniec można zastosować drobne sitko do wykończenia koktajlu, gdy chcemy zapewnić sobie klarowność napoju. To narzędzie nazywa się podwójnym szczepem i jest używane tylko po pierwszym przecedzeniu przez Hawthorne lub Julep.

Łyżki barowe i ugniatacze powinien mieć każdy drink bar Warszawa!
Łyżki barowe i muddlery są jeszcze bardziej różnorodne niż jiggery. Można znaleźć wszelkiego rodzaju kształty, rozmiary i style. Wybierając ten sprzęt, tak naprawdę chodzi o znalezienie czegoś, co będzie pasować do estetyki Twojego baru, a jednocześnie pozostanie praktyczne.
Łyżki barowe mają szeroki zakres zastosowań, w tym:
Mieszanie koktajlu
Odmierzanie składników
Układanie napojów
Dekorowanie napojów

Trzy podstawowe typy to amerykański, europejski i japoński. Wyróżniają się czapkami i designem. Amerykanin ma czerwoną czapkę, europejski czapkę w kształcie dysku, a Japończyk bardziej wydłużoną czapkę w kształcie łezki.
Podobnie jak w przypadku błotników, decyzja sprowadza się do projektu i praktyczności. Dobrym pomysłem jest wypróbowanie kilku, aby dowiedzieć się, który będzie najlepiej pasował do koktajli z Twojego menu. dzięki swojej konstrukcji typu „wszystko w jednym”, z sitkiem i metalową nasadką.
Niezliczone marki produkują shakery i zestawy koktajlowe. Niektórzy liderzy branży produkujący doskonałe shakery to Tovolo, Oggi, Barfly, Tablecraft i Cocktail Kingdom.

Jiggery jakie ma drink bar Warszawa są dostępne w większej liczbie kształtów, rozmiarów i odmian niż shakery, co sprawia, że trudniej jest określić, co dokładnie chcesz mieć w swoim barze koktajlowym.
Jigger to narzędzie, które pomaga dokładnie i konsekwentnie odmierzać składniki koktajlu. Są jak miarki dla barmana i są prawdopodobnie najważniejszym narzędziem za barem cotajlowym w Warszawie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

cztery × 5 =